O nás

13. září 2016 v 18:49 | Terka |  Úvod
Nejmilejší rodinní příslušníci, drazí přátelé, kamarádi,

myšlenka "zkusit společně strávit nějaký ten čas v cizí zemi", se zrodila minulé léto na dovolené na Hvaru (konkrétně tedy při - v pořadí již několikátém - sestupu z nejvyšší hory ostrova - Svatého Nikoly). Prapůvodní volba padla na Kanadu (přesněji tedy oblast Vancouveru). Leč po zralé úvaze (jak by byl takovýto podnik riskantní, organizačně náročný a po všech stránkách celkově šílený) jsme se rozhodli cílovou destinaci nakonec změnit na srdce "zeleného" ostrova - Dublin.

Zde, v kraji nehynoucí zeleně, věčných dešťů a agresivních racků, bychom rádi strávili nejméně rok (leč přesný čas našeho pobytu bude samozřejmě záležet na mnoha okolnostech a vyloučit se nedá ani možnost, že se ocitneme "doma u maminek" už mnohem dříve než v září l. p. 2017). Celkově pro nás však tento podnik znamená hlavně velké dobrodružství, zkoušku osamostatnit se, žít spolu v jedné domácnosti a zdokonalit se v angličtině.

A jelikož se od vás - našich nejbližších - množí dotazy, jak se v cizině máme, a my bychom se s vámi všemi rádi o své zážitky "spravedlivě" podělili, rozhodli jsme se založit si blog. Blog, na kterém bychom mohli sdílet své prožitky, postřehy a veselé historky z naší velké cesty do "zeleného pekla". A to, ať už bude trvat pár týdnů, měsíců, rok…

Vaši

Terka &Tom

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama